KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507055
nr 1550 7055
Oidentifierad konstnär. Signerad Walles, klippor. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 68x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:40:24
100 kr
900 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr